Soutěž pro malé výtvarníky

Vážení přátelé, kamarádi, obdivovatelé a fanoušci, zejména ti nejmladší…

Máme tu pro Vás výtvarnou soutěž!

Pátý ročník akce Koně pro Kapku, pořádaný v Praze Bohnicích si zaslouží něco extra. Vyzýváme tedy mladé výtvarníky, umělce, malíře a tvůrčí duše, aby se s námi zapojili do výtvarné soutěže u příležitosti dalšího ročníku Jezdeckého představení – letos s názvem Jezdecký muzikál.

Vaším úkolem bude namalovat to, co je na akci Koně pro Kapku naděje podle Vás to nejkrásnější. To, co Vás třeba zaujalo na předchozích ročnících, Váše nejoblíbenější koňská či jezdecká hvězda, moderátoři, zpěváci, muzikanti, tanečníci… zkrátka to, co se Vám nejvíce líbilo nebo na co nejraději vzpomínáte. A Kapka? Třeba je mezi Vámi někdo, komu nadační fond Kapka naděje pomohl, třeba i to se dá pastelkami vyjádřit. Dále také můžete namalovat to, co by jste třeba na letošním ročníku rádi viděli, nebo to, o čem sníte… My totiž moc rádi plníme sny, plníme přání a rozdáváme radost!

A teď to nejdůležitější! Vás obrázek s láskou malovaný se stane součástí slavné, opravdové vernisáže, která bude k vidění přímo na akci 22.7.2017 v areálu PN Bohnice. Budete se moci s Vaším dílem vyfotit, ukázat jej přátelům a známým a radovat se, že právě kousek Vaší fantazie je součástí akce Koně pro Kapku…. Dále! V každé kategorii  bude vybrán vítězný obrázek a to kým jiným, než nejznámější malířkou koňské krásy, která po všechny ročníky zdobí nejen dětské obličeje malůvkami, ale vystavuje svá překrásná díla přímo na akci. Ano, je to paní Alena Lukešová. Ta společně s pořadateli akce vybere tři nejkrásnější obrázky, autorům potom během konání hlavního programu předá před zraky všech návštěvníků, společně s Vojtou Eflerem a Danou Kusebauchovou nádherné věcné ceny, samozřejmě obrazy z její dílny… No není to obrovská výzva???

Ale to není všechno! Každý malý umělec, autor díla od nás dostane kouzelnou vstupenku na akci zdarma! Jako čestný host.

Takže k pravidlům!

Téma výtvarné soutěže: KONĚ A KAPKA NADĚJE

 

Obrázky můžete zasílat emailem na info@koneprokapku.cz, poštou, vlastně i mobilem, přijímáme i poštovní holuby na adrese pořadatele (krmení pro ně zajištěno), osobně, ale i přes FB stránky Koně pro Kapku, kde můžete díla vkládat do zpráv. Všechny obrázky budou průběžně přidávány do galerie zde na webových stránkách. Galerii otevře první obrázek. Soutěž bude ukončena 30.6.2017, protože je to slavný den ( vysvědčení přece… 🙂 ) a prostě je to hezké datum! Takže odbije půlnoc a soutěž končí. Obrázky budou zařazeny do kategorií podle věku:

  • do 7 let
  • 7-14 let
  • 14 a více… ( myslím, že budeme končit plnoletostí, to bude akorát…)

Prosíme tedy všechny obrázky podepsat a uvést věk autora. Klidně nám můžete poslat i krátký příběh o tom, co jste na obrázku nakreslili. Malujte tedy libovolnými technikami, na libovolné materiály, hlavně s láskou!

Moc se na tu krásu těšíme, já musím končit, jdu si ořezat pastelky…

držím palce Vám všem,

Pavlína 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.lukesova.wz.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *