Hledáme dobré duše, partnery a dárce…

Vážení přátelé, příznivci a fanoušci. Hledáme touto cestou partnery V. ročníku benefiční akce Koně pro Kapku naděje, nyní v nové podobě a s názvem Koně pomáhají 2017. Tak jako se vlastenci skládali na stavbu Národního divadla, tak se i nám, díky vaší podpoře možná opět podaří postavit velkou věc. Pomyslné jeviště pro koně, krásný, smysluplný projekt, který pomáhá tam, kde je třeba… Jezdecký muzikál – David Deyl, krásní koně, hudba, tanec, emoce a souhra…To vše 22.7.2017 v areálu PN Bohnice.

Jelikož je letošní ročník více náročný, rádi bychom se na vás obrátili s prosbou o příspěvek, který bude odměněn velkolepou show. Staňte se s námi součástí něčeho velkého, něčeho, co vám kromě krásných zážitků přinese i pocit, že jste potřební…

Tak tedy jednoduše! Finance v libovolné výši můžete zasílat na bankovní účet 3294179379/0800, vaše jméno se tím dostane na seznam partnerů a dárců na webu projektu. Čekají na vás čestné vstupenky a malý upomínkový dárek jako poděkování. Díky vám budeme moci opět z jedné obyčejné, červencové soboty vykouzlit nezapomenutelný den plný nádherných zážitků a splněných snů… Děkujeme!
Pro více informací nás prosím kontaktujte, děkujeme vám!

Plakát ke stažení

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *