2017 PN Bohnice Praha 8


Pátý ročník benefičního projektu Koně pomáhají 2017 je za námi!
Nádherná vystoupení, hudba, tanec, emoce a dobré skutky… Představení s názvem Jezdecký muzikál nadchlo Prahu.
Projekt je tu proto, aby koně pomáhali… Ti letos vytančili celkovou částku 207 320 Kč, dále předali novou rampu pro Středisko hipoterapie PN Bohnice v celkové výši 55 000 Kč a jezdecké kolbiště, které se po skončení akce bude využívat pro potřeby hipoterapie.

Děkujeme za podporu Magistrátu hlavního města Prahy, dále Středočeskému kraji a obrovské poděkování patří generálnímu partnerovi akce, společnosti Mercedes-Benz Česká republika, s.r.o.
Děkujeme všem partnerům, obrovské poděkování a poklona za neuvěřitelné výkony všem účastníkům, děkujeme divákům a Psychiatrická nemocnice Bohnice za spolupráci. Děkujeme nadačnímu fondu Kapka naděje, za jejich záslužnou práci a velký dík patří všem, kdo přiložili ruku k dílu!

Velice si vážíme podpory všech a DĚKUJEME!

Tímto si dovolujeme prohlásit pátý ročník akce za úspěšný, opět jsme spolu s Vámi se všemi dokázali, že pomáhat druhým se nám stává radostí… děkujeme za přízeň!


Vážení diváci, partneři, účinkující, milé děti… Máme pro Vás překrásnou vzpomínku na pátý ročník projektu Koně pomáhají 2017, záznam toho, čeho jste se spolu s námi účastnili, shrnutí krásného dne, kterým jsme podpořili NF Kapka naděje a Středisko hipoterapie PN Bohnice. Byl to den plný dobrých skutků, krásných koní, nádherných jezdců, úžasné muziky a všeho dobrého. Děkujeme partnerům projektu za jejich projevenou důvěru a podporu, děkujeme generálnímu partnerovi, společnosti Mercedes-Benz​ Česká republika, s.r.o., děkujeme Psychiatrická nemocnice Bohnice​ za spolupráci, za možnost představit projekt v Praze, v krásném areálu, děkujeme všem, kteří přiložili ruku k dílu a pomohli s náročnou organizací, z celého srdce děkujeme všem účinkujícím, kteří věnovali projektu kousek sebe, energii, čas a chuť pomáhat tam, kde se má… Před všemi se klaníme, nádherná vystoupení, úžasný přístup, emoce a radost. Byl to nádherný den s lidmi, kterých si nesmírně vážíme, připravili divákům opravdu krásnou podívanou. Děkujeme vám, návštěvníkům, kteří jste přišli a stali se dárci, děkujeme za přízeň a milá slova a v roce 2018 na viděnou!


 

 

Program je tu! Sobotní paráda připravena, poslední úpravy programu a je to vaše! Dopoledne rozjasní a zpestří kapela APPLE JAM Showband LIGHT, spousta zábavy pro vaše děti a spousta dobrot pro tatínky. Pro maminky pak pohled na pódium, které bude patřit charismatickému Davidu Deylovi. Generální partner Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. nabídne dětem jízdu v supermoderním simulátoru, prohlídnout si budete moci i vystavené referenční vozy, vyrobit si krásný šperk či dřevěnou hračku, dát si třeba dobrou kávu s palačinkou a shlédnout program Jezdeckého muzikálu… Uděláme si krásnou sobotu a pomůžeme ostatním, platí? 🙂

 

 


VIP návštěvníci a největší bojovníci – dovolte nám je představit od těch nej… Vzácnou návštěvu letos budeme vítat z Klokánek Štěrboholy! Děti a tety jsou na seznamu hlavních hrdinů a k nim již tradičně naši malí, velcí a báječní kamarádi z Domov pod lípou Lipník. No a tradičně již také rodiny s dětmi, které prošly onkologickou léčbou ve FN Motol. Moc se na všechny těšíme a díky stánkařům, partnerům a dobrým duším si jistě kromě zážitků i něco na památku odnesou… děkujeme všem a těšíme se na vás !

 


Letošní velkou novinkou je místo konání a tím je Praha, park v areálu PN Bohnice. Kromě NF Kapka naděje, podpoříme také Středisko hipoterapie PN Bohnice. Drobnou změnou prošel i název projektu, takže nyní v novém a to KONĚ POMÁHAJÍ 2017. Pod tímto krásným názvem se opět schová nádherné jezdecké vystoupení, krásná muzika, tanec a dobré skutky. Opět vás zavalíme vlnou emocí a společně dokážeme, že myslíme na ostatní… Pevně věříme, že Praha přiláká spousty diváků a tím vlastně i dárců a že i letos, tak jako každý rok překonáme výši výtěžku z ročníku minulého.

Fotogalerie 2018